Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı Tercüme
14 Aralık 2018

 Noter Tasdikli Tercüme                                            

Tercüme sektöründe yer edinen ve yılların verdiği tecrübe ile kişilere hitap eden tercüme büromuz ihtiyaç duyulan hizmeti kısa sürede ve güvenilir şekilde vermektedir. Birçok uluslararası ve ulusal şirketler ile çalışan firmamız tercüme alanında çeşitli çeviri hizmetleri vermektedir. Yıllar içerisinde sektörde bir güven sağlamış ve bu güveni alanında uzman kadromuzun verdiği hizmet ile korumaktayız.  Noter tasdikli tercüme hizmeti veren ve verdiği hizmetin arkasında olan tercüme büromuz memnun kalmamanız halinde tekrar işlemi yenilemekte ve eksik gördüklerinizi yeniden düzeltmektedir. Noter tasdikli tercüme yeminli tercümanlar tarafından tercümesi edilmiş belgelerin tercüme sonrası noter tarafından onaylanmasıdır. Noter tasdikli tercüme işveren ve tercümeyi sağlayan kişiler tarafından güven duygusunu korur. Noter tasdikli tercüme hizmetinde tercümesi sağlanan evraklarda değişiklik yapılmadığı ve eksiklik olmadığı belgelenmiş olur.

Noter Tasdikli Tercüme Hizmeti

Karşılıklı güveni koruyan noter tasdikli tercüme hizmeti eğitim, evlilik gibi birçok alanda gereken evrakların düzenlenmesi ve çevirisine yardım eder. Noter işlemi için gerekli olan tüm evraklar büromuz tarafınca ikişer nüsha olarak hazırlanır. Tüm işlemler şahsi bilgilerinizi korumak için gizlilik ilkesine uygun olarak gerçekleştirilir. %100 güven ilkesi ile çalışan büromuz tercüme alanında duyduğunuz her konuda size yardımcı olmaktadır.  

Neden Tercüme Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

İnsan hayatı değişikliğe uğramış ve ticari ilişkilerden hukuksal ilişkiye kadar yurt dışı ile iletişim halinde yaşanmaktadır. İnsanların dünya dillerinin hepsini bilme imkânı olmadığı gibi bu dilleri konuşan kültürler hakkında da bilgi sahibi olamamaktadır. Bu alanda gerek duyulan çeviri hizmetini veren firmalar ile iletişim kurularak hizmet satın alınabilir ve yurt dışı ile aranızda olan ilişkiyi koruyabilirsiniz. Tercüme hizmeti veren kişi ve kurumlar tercüme hizmeti sonrası aldığı hizmetten memnun kalmalı ve sonrasında yeniden tercih edebilmelidir. Bu sebeple tercüme alanında güven ve kaliteyi içinde barındıran hizmet vermek gerekir. Yurt dışı ilişkilerinde evrak ve belge düzenlenmesine yardım eden tercüme büroları tüm sıkıntılarda çözüm odaklı çalışmalıdır. Noter tasdikli tercüme hizmeti veren tercüme büromuz temelde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.