Deşifraj

Deşifraj Hizmeti

Notaları ilk başta okuyabilmek için bilindiği üzere deşifraj hizmeti veren uzman kadrodan destek almak fayda sağlamaktadır. Aslında bu işlem birbirinden farklı ses kayıtlarının yazılı olarak metin halinde sunulmasıdır. Genellikle kongre ve seminer gibi yerlerde arşiv haline getirilen bu yazılı dokümanlar veya ses görüntüleri ortaya çıkarılarak bir yayın formatına dönüştürülmesi ya da görüntülerin altına çıkarılan sesin istenilen dilde alt yazı olarak sunulması işlemidir. Bu sayede birbirinden farklı dillerde alt yazı seçenekleri sunan uzman firmamız, sizlere büyük kolaylık sunmaktadır.  Bu kapsamda bir müzik terimi olan Fransızca kökenli bu transkripsiyon hizmeti için bize başvurarak, daha önce hiç karşılaşmadığınız prova bile yapmadığınız notaları okuyup çalma yetkinliğine bizimle ulaşabilirsiniz.

Deşifraj Hizmeti Almak İsteyeceğiniz Profesyonel Kadro

 Müzik, mp4 dışında daha pek çok alanda uzmanlaşan kadromuz kendi alanında verdiği 7/ 24 hizmet içerisine dâhil ettiği dvd, vcd, cv gibi pek çok verisel bilginin analizini yapmak için görüntüleri izleyip, sesleri dinlemektedir. Daha sonra herhangi bir şekilde talep ettiğiniz metnin veya makalenin içerisine yazılı bir şekilde dökülmesi işlemini gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir şeyi sadece bir bakışta çözebilecek yeteneğe erişmiş olan uzman ekibimizden yine talep ettiğiniz deşifraj hizmetini farklı dillerde çeviri yapılması konusunda ve alt yazı eklenmesi konusunda talepte bulunabilirsiniz. Bu anlamda hizmet alabileceğiniz uzman kadromuzun desteğini almakta hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü her bir dvd veya vcd için talep ettiğiniz işlem dili ile aynı anadiline sahip olan profesyonel kadronun desteği ile sağlanmaktadır.

Deşifraj Hizmetinde Profesyonellik Arayanlar Ne Yapmalı?

Büromuza deşifraj için her başvurduğunuz metinler veya makaleler hemen değerlendirilmeye alınarak video ortamına hareketli olarak aktarılmasıyla son bulmaktadır. Bu anlamda yazı türünden, yazının renginden, yazım kurallarından, metinde ki anlam bütünlüğüne kadar talep ettiğiniz doğrultuda ilgilenen çevirmenlerimiz neredeyse 5 ve 10 yılı aşkın hizmet veren noktada bir araya gelerek departmanlarının sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlamışlardır. Bizler her türlü ses kayıtlarını zamanından daha kısa bir sürede yaparak, istediğiniz konsepte sizlere sunmaya devam eden çalışmalar yapmaktayız. Bu kapsamda bizleri tercih ederek profesyonel anlamda pek çok dile hâkim uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.