Diploma Tercümesi

Diploma Tercümesi

Lise diploması tercümesi, ön lisans diploması tercümesi, lisans diploması tercümesi, üniversite diploması tercümesi, geçici mezuniyet belgesi tercümesi, master diploma tercümesi, yüksek lisans diploması tercümesi, doktora diploması tercümesi, öğrenci kimlik kartı tercümesi, TOEFL belgesi tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, teşekkür belgesi tercümesi, takdir belgesi tercümesi, lise karnesi tercümesi, ÖSYM sonuç belgesi tercümesi ve daha pek çoğunun yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

YÖK (Yüksek Öğretim Kurumu) çoğu zaman denklik işlemleri için diploma tercüme belgesi talep eder. Bunun yanı sıra TIP üniversitelerinden mezun olanların USMLE (United States Medical Licensing Examination ) sınavına girmeleri için tıp diplomalarının tam tercümesi de ‘’ Yeminli ya da Noter Onaylı Diploma Tercümesi’’ olarak istenmektedir.

Bizler de tüm yeminli tercüme belgelerinde olduğu gibi diploma tercüme ve çeviri işlemlerinde de uzman yeminli tercüman kadromuzla uygun fiyat ve en iyi kalitede hizmet vermekteyiz.

Yapılan çevirilerde sadece yeminli tercümanların kaşesinin bulunması YÖK için yeterli değildir, buna ek olarak noter tasdiki de istemektedir. Genellikle diplomaya ek olarak verilen diploma eki yani o ülkenin ilişkili üniversitesinin eğitim sistemi hakkındaki bilgilerin de çevirisi not dökümünüzle birlikte istenmektedir. Sizler için istenen tüm bu çevirileri hangi dilde olmasını isterseniz en iyi kalitede adınıza yaptırmaktayız.

Diploma Tercümesi Nerelerde Kullanılır?

Diploma tercümesi yapılırken aslında uygun olmasına dikkat edilmelidir ve bu tercüme işlemi yeminli tercüman tarafından yapılmalıdır. Yeminli tercüme işlemi sonrası özellikle kişisel bilgiler kontrol edilmelidir ve daha sonra yeminli tercüman kaşeli olarak hazırlanmalıdır.

Tüm diploma tercüme işlemleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.