Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi

İnsanların resmi makamlar karşısında yapmış oldukları evliliklerin resmi belgesi evlilik cüzdanıdır. Bu cüzdanın farklı dillere çevrilmesi işlemi ise evlilik cüzdanı tercümesi olarak biliniyor. Evlilik cüzdanlarının çevirisi yapılırken mutlaka bu konuda uzman olan ve daha önce defalarca çeviri yapmış olan çevirmenlerimizden hizmet alıyorsunuz. Tercümanlarımız tüm evlilik cüzdanlarını başka dillere çevirirken aynı zamanda yurt dışında yapılmış olan bir evliliğin cüzdanını da Türkçeye çevirebiliyorlar. Evlilik cüzdanları da resmi evraklardan sayıldığı için bu belgelerde de tercümenin çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor. Harf hatasına bile yer vermeyen tercümanlarımız, tercümesi yapılacak olan evlilik cüzdanları konusunda gereken tüm titizliği gösteriyorlar.

Evlilik Cüzdanlarının Tercümesi Neden Yapılır?

Kişiler yalnızca kendi ülkelerinde evlenmiyorlar. Bazı çiftler yurt dışında evleniyorlar ve onların evlilikleri de yabancı makamlar tarafından gerçekleştirilebiliyor. Böyle durumlarda evliliğin tarafların ülkelerinde de geçerli sayılabilmesi için resmi makamların bu evlilikten haberdar edilmesi gerekiyor. Bu nedenle de gerekli belgelerin ilgili resmi makamlara verilirken mutlaka bildirim yapılacak ülkenin diline çevrilmesi gerekiyor. Evlilik cüzdanı tercümesi işlemi yalnızca bununla sınırlı bir işlem değildir. Aynı zamanda yurt dışına gidecek olan müşterilerimizin vize işlemleri sırasında istenilen belgelerinden biri de evlilik cüzdanıdır. Bu cüzdanın fotokopisini direkt olarak belge dosyasına ekleyemiyorsunuz. Yalnızca tercümesinin yapılarak onaylı halini vize kurumuna vermeniz gerekiyor. Vize işlemleri sırasında sorun yaşanmaması için ilk etapta gerekli tercüme işlemlerinizi yaptırmanız gerekiyor.

Evlilik Cüzdanı Tercümesinde Hızlı Teslimat

Müşterilerimizin işlerinin aciliyetine göre evlilik cüzdanı tercümesi işlemlerini hızlı şekilde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Alanında uzman olan personellerimiz bu konuda son derece titiz bir çalışma ortaya çıkararak kaynak dilden hedef dile çeviriyi hızlı şekilde yaparak sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyorlar. Tercümanlarımız istenilen her türlü dilden ya da dile çeviri işlemini yapabilecek potansiyele sahip alanlarında uzman olan insanlardır. Firmamız tarafından verilen yeminli tercüme hizmeti sayesinde evlilik cüzdanınızın tercümesini kısa sürede yaptırarak resmi işlemlerinize daha hızlı şekilde devam edebilirsiniz. Özellikle vize alarak başka bir ülkeye giriş yapmak isteyen insanların son derece işine yarayacak olan bir çeviri hizmetidir.