İstanbul Tercüme

İstanbul Tercüme

Tercüme yazılı ya da sözlü kelime bütününü başka bir dilde ifade ettiği bütünlüğü ve anlamı koruyarak çevirmektir. Bir dili başka bir dile çevirmek ve kelime bütünlüğünü korumak günlük sözel kullanımlarda kolay bir işlem olabilir. Ancak ticari ya da hukuki içerikli yazılı ya da diğer sözlü metinlerde bu alanda eğitim görmüş ve tecrübe sahibi tercümanlardan yardım almak gerekir. Bu alanlarda tercüme yapmak için dili bilmek yeterli olmaz. Dilin kullanıldığı kültürü, eş anlamlı kelimeleri, deyimlerin Türkçede ki karşılıklarını da iyi bilmek gerekir. Türkçede olumlu bir anlam taşıyan bir kelime başka bir dilde olumsuz anlam taşıyabilir. Bu gibi detaylara hâkim olan tercümandan yardım almak size yardımcı olacaktır. İstanbul tercüme büromuz alanında eğitimli uzman tercüman kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz tercüman hizmetini satın alabilirsiniz.

Alanında Yetkin Tercüman Kadromuz

İhtiyaç duyulan tercüme hizmetini alanında uzman ve tecrübe sahibi tercümanlarımız tarafından kısa sürede ve talep edildiği şekilde sağlamaktayız. İstanbul ve çevresinde sadece hizmet vermemekte 81 ile dağılan geniş iletişim ağımız ile ihtiyaç duyan her bireye hizmet ulaştırmaktayız. İstanbul tercüme bürosu olarak Apostil tasdikli tercüme, noter onaylı tercüme, akademik tercüme gibi farklı alanlarda tercüme hizmeti verilmektedir. Tercümanlarımız sadece dil eğitimine sahip olmamakta ayrıca bilgi sahibi oldukları dillerin kültürel değişimi, kullanılan siyasi ve hukuksal terimlere de hâkimdirler.

Diyalog çevirisi, ardıl çeviri gibi hızlı ve pratik çeviri de bulunulması gerekilen zamanlarda da bilgi ve tecrübeleri ile tercümanlarımızın ihtiyaç duyulan hizmeti size vermektedir. Yurt dışında eğitim görmek isteyen bireyler belgelerini onaylatmak ve kendilerini doğru anlatmak için tercüme ihtiyacı duydukları gibi yurt dışında çalışmış ve yurt dışında emekli olan kişilerinde evraklarını yenilemek için tercümeye ihtiyaç duyarlar. Bu ve bunun gibi farklı olanlarda uzman kadromuz size gerekli duyulan tercüman hizmetini kısa sürede vermektedir.

Tercüme Hizmeti İçin Talep Edilen Ücret

İstanbul tercüme büromuz ile iletişim kurup hizmet satın almak istediğinizi belirttiğinizde alma istediğiniz hizmet değerlendirilir. Çeviri fiyatı talep ederken belgenin içeriği ve kelime sayısı göz önünde bulundurularak ücret talep edilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.