Mavim Tercüme

Mavim Tercüme

Tercüme; Arapça ’da yer alan tercemetün kelimesinin Türkçe ’ye gelmiş halidir. Bir kelime bir cümle ya da bir metnin yazıldığı dilden açıklanmasına tercüme denilmektedir. Tercüme kısaca açıklamak, farklı dillerde eş anlamda söylemek veya yazmak anlamına gelmektedir. Günlük kullanılan sözleri ya da metinleri herhangi bir farklı dilde söylenmesi ya da yazıya dökülmesi çok kolaydır. Fakat tercümesi yapılacak yazılı ya da bilgilerin akademik, hukuki, politik konularla ilgiliyse mutlaka bunu işin uzmanına yaptırmak gerekmektedir.  Mavim tercüme olarak konusunda deneyimli tercüme çalışanları ile bütün dillerde çevirmenlik hizmeti veriyoruz

Mavim Tercüme Hizmetleri Nelerdir?

Mavim tercüme uzun yıllardır, teknik ticari hukuki alanlarda tercüme hizmeti sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe sayesinde tüm dillerde sözlü ya da yazılı metinleri tercümesini yapıyoruz. Firmamız noter yeminli ve tasdikli tercüme, her dilden konsolosluk tercümeler, tıbbı tercüme, hukuki tercüme, teknik alanlarda tercüme hizmeti sunmasının yanı sıra İngiltere, Amerika ve Schengen gibi ülkelerin vize takip hizmetlerinde de yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Mavim tercüme firmamız bünyesinde notere, tapuya ve evlendirme dairelerine de yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Mavim Tercüme İle Güvenilir Tercüme Hizmetleri

Mavim tercüme olarak sektöründe hızlı güvenli kaliteli ve ekonomik fiyatlarla ülkemizde ve tüm dünya ülkelerine tercümendik hizmeti sunmaktadır. İngilizce başta olmak üzere, Fransızca, Almanca, Rusça, İtalyanca, İsveççe, Hollandaca ve daha birçok dilde noter yeminli ve noter tasdikli tercümanlık hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti prensibi anlayışı ile alanında uzman tercümanlar ile hizmet sunan kurumumuz, aynı zamanda yurtdışından gelen yabancı misafirlerimize refakat hizmeti sunuyoruz. Aynı şekilde yurtdışına çıkacak yerli misafirlerimiz için de refakat hizmetlerimiz mevcuttur. Yılların kazandırmış olduğu tecrübelerimiz sayesinde tercümanlık hizmetlerini tüketicilere daha hızlı daha kaliteli ve garantili veriyoruz. Onlarca ulusal ve uluslararası şirketlerle iş ortaklığı bulunan firmamız bünyesinde lider markalarda bireysel müşterilere kadar çok sayıda müşterimiz bizden tercümanlık hizmeti almaktadır. Firmamız ülkemizin tanınmış firmalarında ve hukuk alanlarında noter tasdikli ve yeminli tercümanlık hizmeti veren bilgili ve uzman avukatlarımız bulunmaktadır. Hizmetlerimizde her zaman profesyonelliği ilk planda tutuyoruz.