Pasaport Tercümesi

Pasaport Tercümesi

Pasaport yurt dışına çıkış ya da yurt içine giriş anahtarımızdır. Hem bizler hem turistler için kullanılması kesin olan bir kimliktir adeta. Bu kadar önemli olması sebebiyle ve dış hatlar uçuşlarında gerekli temel belge olduğu için de tercümesi birçok kurum tarafından istenmektedir.

Bunun dışında vatandaşlık işlemleri, evlilik işlemleri, uluslararası resmi işlemler için de pasaport tercümesi talep edilmektedir. Belediyelerin evlendirme daireleri, nüfus daireleri, konsolosluklar ve daha birçok kurum da pasaportun yeminli tercüman tarafından tercüme ve sonra noter tasdiki talep etmektedir. Bunlar gibi tüm resmi kurumlarda herhangi bir sorunla karşılaşılmaması açısından ad soyad gibi kişisel bilgilerin doğru tercüme edilmesi gerekmektedir.

Firma olarak tüm resmi tercümelerin yanında aynı zamanda pasaport çevirisinde de en uygun fiyatlı ve en iyi kalitede hizmet vermekteyiz. Hazırladığımız belgeleriniz gizlilik ilkemiz gereği üçüncü kişilerle asla paylaşılmamaktadır.

Pasaport genel olarak 3 çeşit onay ile kullanılır.

Pasaport tercümelerinde onay işlemleri pasaport fotokopisi ve yanında pasaportun orijinalinin gösterilmesiyle yapılmaktadır. Böylelikle orijinal pasaportunuzun üzerinde işlem yapılmasına gerek kalmamaktadır.

Pasaport Tercümesinin İstendiği Durumlar

gibi benzeri konularda ilgili kurumun isteğiyle pasaportun çevirisi istenir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için çalışan uzman ekibimiz en hesaplı ve en kaliteli pasaport tercüme işlemlerini sizlere sunmaktadır, yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmektir.

Pasaport tercümesi yaptığımız başlıca diller ise: Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca, Farsça, Azerice, Kazakça, Boşnakça vs.